Výhody partnerství

 
 
 

7 důvodů proč si vybrat nás

 1. Trvalá dostupnost zboží
  Klademe velký důraz na to, abychom měli neustále dostupný veškeré zboží na skladě. To, co vidíte na internetu, máme na skladě, a tedy zboží si můžete objednat okamžitě.
   
 2. Široký sortiment zboží
  Jsme specialisté na party. Víme, jak je důležitá kompletní nabídka celého sortimentu. Proto objednáváme celé sady zboží, a neustále je doplňujeme, abyste měli k dispozici možnost výběru více produktů z jednoho tématu.
   
 3. Atraktivní ceny
  Spolupracujeme s klíčovými výrobci party zboží na světě, u kterých máme nadstandardní podmínky díky obratu, který s nimi realizujeme. Tyto výhody pak víme posunout Vám.
   
 4. Servis
  Okamžitá reakce na Váš dotaz, expedice zboží do 24 hodin po obdržení objednávky. Možnost vrátit poškozené zboží s uvedením závady. To jsou jen některé ze služeb, které poskytujeme. Na základě vašich podnětů se neustále zlepšujeme.
   
 5. Věrnostní program
  Pro naše obchodní partnery poskytujeme různé benefity, ať už ve formě slev, nebo prodloužené splatnosti zboží. Máme nastavené systémy na ohodnocení, které aplikujeme po skončení roku.
   
 6. Partnerství
  Neprodáváme jakékoliv zboží, jen abychom prodali - chceme vybudovat vztah. Víme, který zboží se vyplatí, a který se nevyplatí držet v dané provozu, máme mnohaleté zkušenosti z prodeje v různých typech obchodů ao své zkušenosti se rádi podělíme s Vámi.
   
 7. Reference
  Na požádání vám dodáme seznam našich odběratelů, kde si můžete ověřit spokojenost s našimi službami. Dodáváme pro sítě papírnictví, do supermarketů ale i do individuálních kamenných či internetových prodejen. Zatím od nás neodešel ani jeden obchodní partner. :-)

Přidejte se i vy ke spokojeným zákazníkům.