O nás

 
 
 

O nás


Partyspirit je internetový obchod, který se specializuje na párty výzdobu, oslavy a narozeniny. Jak už to bývá, vznikl jako reakce na nedostatek a slabou nabídku párty zboží v našich obchodech, když jsme si pro naše děti musely jít kupovat párty dekorace do Rakouska. Věříme, že i naše děti mají nárok na krásné oslavy, které je udělají šťastnými. Proto jsme se rozhodli nabídnout všem Slovenské dětem nabídku párty zboží, aby i oni mohli mít pohádkové narozeniny a oslavy.

 

Párty zboží který nabízíme, odpovídá vkusu našich dětí a aktuálním trendům. Všechny párty dekorace a párty doplňky se snažíme aktualizovat podle aktuálních trendů tak, aby si rodiče mohli vybrat ty nejoblíbenější témata, jako např. Disney, Ledové království (Frozen), Hello Kitty či Auta (Cars) nebo Dinosauři.

 

Naší specializací jsou především dětské párty a narozeniny, ale máme za sebou i realizaci několika eventů a dodávek pro eventové agentury či firmy. Náš obchod funguje na trhu již více než 9 let. Za ten čas jsme si stihli vybudovat dobré jméno se stovkami spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí, za což se vám chceme poděkovat.

 

Těší nás, když nám napíšete, případně pošlete fotky vašich šťastných dětí z oslav, kde jsou i naše párty doplňky.

Všechny párty doplňky a párty dekorace, které najdete na našem eshopu, jsou okamžitě k dispozici. Párty zboží, které si objednáte, expedujeme do 24 hodin. Samozřejmě, pokud jsou požadavky na expresní doručení, víme odeslat párty zboží iv tentýž den.

 

Uvědomujeme si, že si často necháváte nákup párty zboží na poslední chvíli , a i když v našich obchodech najdete něco, často chybí buď talířek, ubrousky, případně ubrus. Proto nabízíme kompletní párty sady a nemuseli se tak kombinovat. 

 

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme hodně příjemných chvil s vašimi nejbližšími při oslavách a párty.
 

Ing. Dušan Repčák, majitel
Kontakt: dusan.repcak@partyspirit.sk, 0917 747 012