Trend: Konfetové balónky

 
 
 
Trend: Konfetové balónky - slide 1
 
 
 
 

Trend: Konfetové balónky

Spojení konfet a balónků? Musíte uznat, že to byl geniální nápad. Pokud jste efektu těchto trendových balónků ještě nepodlehli tak jako my, čtěte dále. Zamilujete si je.


Balónky plněné konfetami jsou na trhu pár let, ale až nyní zažívají obrovskou popularitu. Co je skvělé, neboť díky tomu vám můžeme přinést již několik druhů a jejich nabídka neustále roste.
 

Všude samé konfety

Na tento typ balónků se používá transparentní latex, který nechá konfety pěkně vyniknout. V balení naleznete i samotné barevné konfety, které nasypete do balónku ještě před jeho nafouknutím.

Jejich správnou kombinací si vytvoříte stylovou balónkovou výzdobu. Plnohodnotně zastoupí i vystřelovací konfetové tuby a po jejich prasknutí vznikne menší konfetový déšť, například na svatbách.

Standardní velikostí jsou 12-palcové, ale naplnit můžete i maličké nebo mega balónky. Stačí, když budou dostatečně průhledné. Logicky však počítejte i s větším počtem konfetové náplně.


Zdroj:  mentalfloss.com
 

Konfetová náplň

Barvy i motivy konfet si můžete zvolit sami. Spolu s nimi můžete vložit dovnitř například i vzpomínky na ústřižky papíru a vytvoříte si originální dárek na výročí či jubileum. No nic vám nebrání použít také lupeny růží, barevné pírka nebo dokonce peníze pro oslavence či novomanžele na svatbě. Zaručeně si zapamatují, od koho je dostali. :-)
Jedinou překážkou je malý otvor na balónku a hranice vaší fantazie. 


Zdroj:  kristimurphy.com


Zdroj:  sugarandcharm.com
 

Můžete si vybrat i z připravených balení na první narozeniny, narozeninové oslavy, princeznovské oslavy, baby shower, svatby či oslavu Nového roku.
 

Konfetový efekt

Výrobci zašli ještě dál a mysleli i na ty, kteří si netroufají sypat konfety do balónků nebo se jim nezamlouvá, když spadnou na spodek balónku. Vytvořili alternativu - balónky s potiskem, které opticky vytvářejí efekt konfet uvnitř balónku.
 


Zdroj: mylittleday.com
 

Gender Reveal

Určitě jste už slyšeli o trendu ze zahraničí, který nemá zatím český ekvivalent, ale můžeme ho přeložit jako slavnostní odhalení pohlaví děťátka. Jde o dojemnou a přitom radostnou událost, kdy se dozvědí budoucí rodiče a jejich blízcí, zda se narodí holčička nebo chlapeček. Při této příležitosti se uspořádá oslava nebo kreativní páry to sdělí prostřednictvím fotky či videa na sociálních sítích. Rozkrojením dorty, dýmovnicí, vystřelovacími konfetami nebo jiným nápaditým způsobem se tak odhalí růžová či modrá barva.

Aktuálně se můžete stále více setkat s prasknutím balónku, z něhož vyletí konfety v dané barvě. Takto to naposledy světu oznámila i slavná herečka Kate Hudson na svém Instagramu. 
 

 

Ocásky

Balónky můžete "vyšperkovat" i stuhami a ocasy, které k sobě hezky ladí. Opět si můžete vybrat z nabídky barevných balónkových ocasů nebo si vyrobit vlastní ze třásňové girlandy  i párty závěsů . Jak si je vyrobit najdete v našem dalším článku, který připravujeme.


Zdroj: pinterest.com
 

Rady na závěr

1. Nebuďte zklamaní, že vám konfety spadly na dno balónku, zatímco na obrázcích jsou konfety po celém obvodu. Vyzkoušejte je přetřít hadříkem

, čímž se vytvoří statické prostředí a konfety se přilepí po celém vnitřku balónku.
2. Více konfet na zemi jako v balónku? Odřízněte hrdlo plastové láhve a využijte ho jako trychtýř.