Heliová láhev jen za 599 - PARTYSPIRIT.CZ

 
 
Úvod > Párty zboží > Balónky > Helium do balónků > Heliová láhev 20 + balónky
 

Hledáte výhodné helium na oslavu? 

V naší nabídce naleznete několik velikostí a objemů. Láhve jsou plněny 100% heliem přímo v EU
S jednorázovou láhví s héliem si jednoduše nafoukáte balónky sami doma. Pobavíte se a případný zůstatek v láhvi můžete použít i později.
 

Více o heliu si můžete přečíst na našem blogu nebo nám napište na info@partyspirit.cz a rádi vám se vším poradíme.

 

 

 
 

Heliová láhev 20 + balónky

1 balení s balónky, heliová jednorázová láhev + balónky, kapacita 20 balónků s průměrem 9" - mix barev, rozměry láhve: 10 x 25 cm, hmotnost: 1.9 kg, objem: 0,18 m3 (180 litrů)
Kód:AMT20B
Dostupnost
Na skladě: 39
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 700 Kč

Popis

Návod na heliovú láhev

Je to jednoduché. Odšroubujte vrchní bezpečnostní uzávěr a na jeho místo ve směru hodinových ručiček umístěte ventil na plnění hélia. Zatlačením na vrchní část ventilu se uvolní přepážka a vy nafouknete balonky héliem.
 


Jak skladovat heliové láhve?

Mnozí jste se nás ptali, co s heliovými lahvemi. Pokud jste je už utratili, jednoduše je zaneste do nejbližší sběrny surovin. Uděláte něco pro ochranu našeho životního prostredia.Ak jste neutratili celý obsah, klidně můžete heliové láhev nechat doma a použít je například o půl roku. Helium z láhve neunikne. Helium je absolutně bezpečný plyn, který se neváže s jinými molekulami, takže není výbušný. My sami skladujeme několik stovek lahví ve skladu ...

Kolik balónků reálné nafouknete z heliové láhve?

Řekněme si to otevřeně, ani 50, ani 28 je nebude, pokud tedy nebudete nedofukovat balónky. Výrobci udávají počty 28 balónků, resp. 50 balónků na 9 palcové balóny, přičemž v běžných prodejnách a také u nás jsou v prodeji převážně 11 "a 12" balóny. I když se může zdát, že rozdíl jsou jen 2, resp. 3 palce, jejich vliv na množství nafouknutých balónků je značný. Výsledkem je, že z malé heliové láhve nafouknete reálně kolem 11 a z velké kolem 22 balónků standardní velikosti.

 

Orientační přehled počtu nafoukaní balónů

Typ balónů Počet nafouknutí balónků z heliové láhve 28
s objemem 0,22 m3
Počet nafouknutí balónků z heliové láhve 50
s objemem 0,42 m3
12 "latexové balóny 8 22
11 "latexové balóny 10 26
10 "latexové balóny 14 40
9 "latexové balóny 20 50
18 "standardní fóliové balóny 8 22
fóliové Supershape balóny 2 7
86 cm fóliové číselné balóny 2 6

* Množství jsou orientační, záleží od vnějších podmínek a manipulace s heliové lahví

 

Jak uvázat balónky?

Pokud již investujete do heliových balónků, zvýrazněte jejich efekt tím, že si koupíte i stuhy na balóny, případně závaží na ně. Přivázat jejich o lýko nebo jen nit je samozřejmě také možné, ale jejich efekt je poloviční. Přehled o nabízených doplňcích k héliovým balónem naleznete v kategorii Balónové doplňky .
 

Akce!

Při koupi hélia od nás dostanete na balónkové příslušenství (stuhy, závaží, tyčky, hi-float atd) slevu 10%! Stačí napsat do poznámky v posledním kroku objednávky "10% sleva na balónkové doplňky". A my vám dodatečně odečteme 10% z ceny každého doplňku k balónku.