Heliová bomba 50 + balónky

 
 
Úvod > Párty zboží > Balónky > Helium do balónků > Heliová bomba 50 + balónky
 

Hledáte výhodné helium na oslavu? 

V naší nabídce naleznete několik velikostí a objemů. Láhve jsou plněny 100% heliem přímo v EU
S jednorázovou láhví s héliem si jednoduše nafoukáte balónky sami doma. Pobavíte se a případný zůstatek v láhvi můžete použít i později.
 

Více o heliu si můžete přečíst na našem blogu nebo nám napište na info@partyspirit.cz a rádi vám se vším poradíme.

 

 

 
 

Heliová bomba 50 + balónky

1 balení s balónky, heliová jednorázová bomba + 50 ks 9 balónků - mix barev, kapacita 50 kusů 9 "balónků, rozměry balení: 31 x 31 x 45.5 cm, hmotnost: 5.74 kg, objem: 0.42 m3 (420 litrů)
Kód:111140190020-B
Dostupnost
Na skladě: 96
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 1.304 Kč

Popis

Jak správně naplnit balónky heliem?

Je to jednoduché. Sosák nastrčte do otvoru balónku. Ujistěte se, že prsty přidržíte otvor tak, aby neunikl plyn mimo. Jemným pohybem sosáčku do strany uvolníte ventil a balónek se začne naplňovat heliem. 
Praktický návod, jak použít heliovú láhev doma, najdete i v následujícím videu (video je v angličtině):

 


Jak skladovat heliové láhve?

Mnozí jste se nás ptali, co s heliovými lahvemi. Pokud jste je už vyprázdnili, jednoduše je zaneste do nejbližší sběrny surovin. Uděláte něco pro ochranu našeho životního prostředí.Ak jste neutratili celý obsah, klidně můžete heliovú láhev nechat doma a použít je například o půl roku. Helium z láhve neunikne. Helium je absolutně bezpečný plyn, který se neváže s jinými molekulami, takže není výbušný. My sami skladujeme několik desítek lahví doma.

Kolik balónků reálné nafouknete z heliové láhve?

Řekněme si to otevřeně, ani 50, ani 30 je nebude, pokud tedy nebudete balónky podfoukat. Výrobci udávají počty 30 balónků, resp. 50 balónků na 9 palcové balóny, přičemž v běžných prodejnách a také u nás jsou v prodeji převážně 11 "a 12" balónky. I když se může zdát, že rozdíl jsou jen 2, resp. 3 palce, jejich vliv na množství nafouknutých balónků je značný. Výsledkem je, že z malé heliové láhve nafouknete reálně kolem 14 a z velké kolem 22 balónků standardní velikosti.

 

Orientační přehled počtu nafoukaní balónků

Typ balónků Počet nafoukaní balónků z heliové láhve 30
s objemem 0,25 m3
Počet nafoukaní balónků z heliové láhve 50
s objemem 0,42 m3
12 "latexové balónky 14 22
11 "latexové balónky 16 26
10 "latexové balónky 20 40
9 "latexové balónky 30 50
18 "standardní fóliové balónky 14 22
fóliové Supershape balónky 4 7
86 cm fóliové číselné balónky 3 - 4 6

* množství jsou orientační, záleží od vnějších podmínek a manipulace s heliovou lahví

 

Jak uvázat balónky?

Pokud již investujete do heliových balónků, zvýrazněte jejich efekt tím, že si koupíte i stuhy na balóny, případně závaží na ně. Přivázat jejich o lýko nebo jen nit je samozřejmě také možné, ale jejich efekt je poloviční. Přehled o nabízených doplňcích k héliovým balónem naleznete v kategorii Balónové doplňky .
 

Akce!

Při koupi hélia od nás dostanete na balónkové příslušenství (stuhy, závaží, tyčky, hi-float atd) slevu 10%! Stačí napsat do poznámky v posledním kroku objednávky "10% sleva na balónkové doplňky". A my vám dodatečně odečteme 10% z ceny každého doplňku k balónku.